ZARZĄDZASZ ZESPOŁEM? PEWNIE TO ZNASZ

Opowiem Ci o czymś
TO COŚ DLA CIEBIE, JEŚLI ZARZĄDZASZ ZESPOŁEM

W czym pomogą Ci te wskazówki?Być może...

> frustruje Cię, że Twoim pracownikom nie chce się pracować, są zdemotywowani, do pracy chodzą, bo muszą i nie masz pojęcia, jak ich zaangażować, żeby wykazali choć cień inicjatywy

> nie wiesz, jak zabrać się do wyznaczania celów rocznych, ale tak, żeby Twój zespół naprawdę w nie uwierzył i by były one prawdziwą motywacją, a nie plikiem, który ląduje na dole szuflady

> ludzie mają różne charaktery; z jednymi dogadujesz się bez problemu, ale do innych nie potrafisz dotrzeć. Jak sobie z tym poradzić?

> brakuje Ci czasu dla siebie, dla rodziny, dla dzieci, bo ciągle "gasisz pożary", pracy nigdy nie ubywa i marzy Ci się, żeby czasem usiąść i móc w spokoju wypić kawę

Dzięki tym 10 lekcjom 

> dowiesz się, jak motywować swój zespół w o wiele skuteczniejszy sposób niż tylko konkurs na "pracownika miesiąca". Poznasz 3 poziomy motywowania, które stosują najlepsi managerowie

> nauczysz się wyznaczać cele, które stosują u siebie Facebook czy Google. Zespół wreszcie zacznie w nie wierzyć, a Ty odetchniesz z ulgą

> poznasz 7 najczęstszych błędów komunikacji, jakie popełniają managerowie. Unikniesz ich! 

> odkryjesz 7 banalnie prostych sposóbów, dzięki którym oszczędzisz przynajmniej 5 godzin w tygodniu (albo i więcej!), bez większego wysiłku

> dowiesz się, jak wydobyć prawdziwy potencjał z każdego pracownika, używając sprawdzonego narzędzia. Twój zespół Cię za to pokocha. Serio.

> poznasz najczęstsze, głupie błędy związane z udzielaniem informacji zwrotnej pracownikowi. Popełnia je nawet 90% managerów. Unikniesz ich i zaczniesz stosować sposoby, które naprawdę działają. 

> szybko zaczniesz być uważany za managera, który "zna się na ludziach", realizuje cele, a przy tym... jest lubiany przez swój zespół. Nie byłoby super?


Dla kogo jest ten kurs?

KAŻDY E-MAIL TO JEDNA LEKCJA, KTÓRA PRZYDA SIĘ


Osobom, które aspirują do roli managera

Zaczniesz powoli zdobywać wiedzę, która jest kluczowa w pracy managera. Będziesz gotów na awans! 

Managerom

Ustalisz priorytety w pracy managera. Zaangażujesz zespół. Szybciej rozwiążesz palące problemy. Poszerzysz swoje kompetencje i uporządkujesz wiedzę!

Pracownikom biurowym 

Nie musisz być szefem, żeby korzystać z tych wskazówek. Te lekcje pomogą Ci lepiej się organizować, łatwiej dogadywać z kolegami i stać się bardziej produktywnym. Jak wygląda kurs?

CO W PRAKTYCE DOSTANĘ?


W praktyce...


> 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa,   piątek) o 8:00 rano dostaniesz ode mnie maila, w którym znajdziesz kolejną lekcję z kursu Lepszy Manager w 10 dni 

> znajdziesz tam opis konkretnego, praktycznego obszaru, który ułatwi Ci Twoją managerską pracę

> do każdej lekcji dostaniesz zadanie do wykonania (możesz, ale nie musisz je wykonać. To ma Ci tylko pomóc we wdrożeniu wiedzy w życie :)

> oprócz treści znajdziesz tam też link do dodatkowych materiałów (podpowiem, jak poszerzyć wiedzę) oraz szablony i pliki do pobrania. To prawdziwa skarbnica wiedzy! 

> kurs jest zupełnie BEZPŁATNY, bez żadnych haczyków! Piszę od 5 lat bloga. Lubię te tematy. Stworzenie tego krótkiego kursu to była przyjemność. 

Przykładowe tematy

LEKCJA 1 

Ty, manager i Twoja rola w zespole? Kim właściwie powinieneś być?

LEKCJA 2

Jak motywować pracowników do działania, żeby się nie ośmieszać, ale osiągać cel?

LEKCJA 3

Jak odzyskać nawet 5 godzin w tygodniu, dzięki 7 trikom produktywności?

LEKCJA 4

Wyznaczaj cele, w które zespół uwierzy! Metoda OKR - Facebook i Google już ją stosują

LEKCJA 5

Potęga Informacji Zwrotnej - jak robić to po mistrzowsku i nie popełniać oczywistych błędów?

    To tylko połowa tematów!


W kursie wzięło już udział 3900 osób!


Opinie o kursie

CO MÓWIĄ UCZESTNICY?


opinia 1
opinia 2
opinia 3

"Jestem bardzo zadowolony z kursu, to, że informacje były dawkowane na każdy dzień i nie było ich w nadmiarze, jest dużym plusem. Dodatkowym atutem były poradniki oraz dodatkowe informacje gdzie można zdobyć więcej informacji. Oceniam kurs na 10, mam w planie zachęcić liderów w mojej organizacji do skorzystania z tego kursu. Na tę chwilę nic mi nie przychodzi do głowy, co należałoby poprawić, było krótko zwięźle i na temat."

Rafał K. 

Manager, Uczestnik kursu

"Bardzo fajna pigułka wiedzy, łatwa do przełknięcia :) Trudno mi ocenić czy coś było "nie tak", bo dla mnie wszystko (no prawie) jest nowe, ciekawe i pomocne. Bardzo fajnie, że zamieszczasz linki od razu w tekście, gdzie można się dowiedzieć, o czym jest mowa i więcej szczegółów na dany temat. Mnie najbardziej interesuje działka komunikacji i tu podrzucasz dużo materiału do pracy, więc super. Szczerze przyznaję, że zadania zacznę dopiero za tydzień lub dwa (słowo daję, że z przyczyn organizacyjnych), ale mam przekonanie, że to będzie strzał w dziesiątkę! Dziękuję za ten tydzień, poranna kawa w Twoim towarzystwie to była naprawdę przyjemność!"

Marta K

Psycholog na oddziale szpitalnym, pomagający pacjentom, uczestniczka kursu


"Po całym kursie mogę stwierdzić, że jest fenomenalny! Ja dopiero zaczynam swoją przygodę,
więc dla mnie osobiście najważniejszą zaletą tego kursu było to, że wszystkie najważniejsze informacje były zebrane w całość teraz mogę w każdej chwili do nich zajrzeć :)
Dodatkowo ogromnym plusem jest to, że piszesz prostym językiem. Zapisując się na kurs, bałam się, że pojawi się wiele słownictwa, którego nie będę znała i będzie to dodatkowy problem dla mnie, jednak rozwiałeś moje wątpliwości już w pierwszym mailu, z czego byłam bardzo zadowolona.

W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza, żeby ktoś udostępniał swoje materiały tak jak Ty, za darmo i prowadził w takiej samej formie szkolenia, to naprawdę DUŻO znaczy. Można by to było przyrównać do awansu, bo jak wiemy, każdy chce i zazdrości osobie, która już dostanie wyższe stanowisko, niestety nikt już nie będzie patrzeć na to ile czasu i pracy dana osoba poświęciła na osiągnięcie tego celu. Bo nie ukrywajmy bycie menadżerem to nie tylko praca z ludźmi, ale także, a w sumie przede wszystkim praca nad samym sobą.
Więc możesz wierzyć, że osoby, które Cię obserwują, naprawdę doceniają to, co robisz a przede wszystkim ile czasu, pracy i serca ( bo widać, że robisz to, co kochasz, takie jest bynajmniej moje zdanie) wkładasz w to, co robisz."

Sylwia

Uczestniczka kursu


Opinie o kursie

CO MÓWIĄ UCZESTNICY?Czy dzięki temu kursowi będę zarządzał jak Steve Jobs?


Steve JobsGWARANCJA SATYSFAKCJI

Kurs jest bezpłatny. 

Każdy mail to jedna lekcja, propozycja zadania do wykonania, linki do dodatkowych materiałów, książek i szablonów. 

Jeśli jednak w trakcie stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, możesz zrezygnować z otrzymywania maili w dowolnym momencie. 

5 sekund, po tym, jak klikniesz "Chcę dostawać te maile", wyślę Ci wiadomość. Otwórz swoją skrzynkę i kliknij przycisk potwierdzający zapis.

Upewnij się, że wiadomość nie wylądowała w folderze SPAM lub OFERTY

Pamiętaj, żeby potwierdzić zapis, wciskając przycisk w pierwszym mailu!

Zapisując się do kursu, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach lepszymanager.pl. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Szkoła Managera Marcin Masłowski z siedzibą w Krakowie, NIP 8722270227. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Więcej informacji w Polityka Prywatności.


FAQ

O CO NAJCZĘŚCIEJ PYTAJĄ UCZESTNICY PRZED ZAPISEM?


Czy to naprawdę jest za darmo?

Tak. Naprawdę. Kurs to maile, które trafią do Twojej skrzynki. Żadnych haczyków. W każdym mailu jest opcji Wypisu. Jeśli Ci się nie spodoba, klikasz "Wypisz Mnie" i gotowe. 

Ile to trwa?

Na tę chwilę lekcji jest 10, ale ilość jest rozbudowywana. Będzie więcej. Będziesz dostawać 3 maile w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę i piątek. Łącznie dostaniesz 10 wiadomości. 

Czy muszę być dostępny w określonych godzinach?

Nie. Lekcje dostajesz na maila. Możesz je przeglądnąć w dowolnym momencie. To nie jest szkolenie na żywo. Może zdarzyć się, że podeślę film, ale 95% materiałów to coś do poczytania. 

Co jeśli stwierdzę, że mi się nie podoba?

W dowolnym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości. W każdym mailu będzie możliwość wypisania się. 

.