ZARZĄDZASZ ZESPOŁEM? 

Masz czasem kłopot z tym, jak zaangażować zespół, podnosić motywację, poprawiać wyniki, zarządzać lepiej sobą w czasie?

                                            

Wiesz, że potrzebujesz wiedzy, ale nie masz czasu na przydługie i nudne szkolenia, na których ciągle wałkują te same tematy?

                                            

Lubisz czytać, lubisz poznawać historie, ale jednocześnie Twój czas jest ograniczony?

                                            

Możesz poświęcić maksymalnie 10 minut dziennie, żeby czegoś konkretnego się dowiedzieć, ale bez lania wady i mydlenia oczy bezużyteczną teorią? 


TO ŚWIETNIE! 

TO COŚ DLA CIEBIE!


Dlaczego powstał ten e-book?

> Jestem managerem i od 10 lat w swojej pracy pomagam managerom. Jestem praktykiem. 

> Wiem, że osoby, które dostają wymarzony awans na szefa, często zostają zostawione same sobie z ogromem zadań, targetów, e-maili, spotkań i problemów interpersonalnych, które trzeba na bieżąco rozwiązywać.

> Dodatkowe szkolenia, które oferuje firma, to kilka dni wyjętych z kalendarza, (praca i tak musi być później zrobiona), a często przekazywana wiedza to ciągle te same hasła i niepraktyczne, ogóle porady, których nie da się zastosować w praktyce. Jest miło i przyjemnie, ale czy nie można było spędzić tych kilkunastu godzin bardziej efektywnie? 

> Mimo szczerych chęci, manager często po prostu nie ma już czasu do szkolenia, rozwój, bo musi gasić codzienne pożary.

Dlaczego warto go mieć?

> Zebrałem w jednym miejscu historie najwybitniejszych przywódców, które poznałem po przeczytaniu ponad 100 publikacji, książek, artykułów i filmów. To ogromna oszczędność czasu dla Ciebie.  

> Dzielę się badaniami wybitnych psychologów społecznych. Opisuję przebieg i wynik eksperymentów, które prowadzili. Wnioski możesz od razu zastosować w codziennej pracy. To konkretna wiedza.

> Cenię Twój czas! Historie skróciłem do niezbędnego minimum, by lekko i szybko się z nimi zapoznać, miło spędzić czas i wyciągnąć wnioski. Zachowałem przy tym elementy fabuły, jak w książkach przygodowych. 

> Nie musisz się martwić, kiedy znajdziesz na to czas. Wystarczy, że codziennie, przy spienionej kawie poświęcisz 10 minut swojej przerwy od pracy

> Podobne historie czyta co tydzień ponad 14000 managerów. Są zachwyceni tym pomysłem! 

> Cena e-booka jest na tyle niska, że nie musisz tracić czasu na proszenie firmy, szefa o dodatkowy budżet. Kosztuje tyle, co jedna pizza w sobotni wieczór

E-BOOK W FORMACIE PDF I EPUB

O czym jest e-book "30 inspirujących historii" dla Managerów?

120 stron  

pełnych niezwykłych historii ludzi biznesu, nauki i kultury, które niosą ze sobą życiowe prawdy i ciekawostki. Żadnego lania wody. Same konkrety i fakty potwierdzone naukowo. 

MOTYWACJA

Poznasz m.in. historię powstania słynnej encyklopedii, wynalazek inżyniera GE czy tajemnicę sukcesu maratończyków z Kenii i tajemnice ich motywacji do pracy. Zastosujesz je w swojej pracy!

PRZYWÓDZTWO

Przeczytasz o firmie z USA, która dziennie dostaje setki CV bez wydatków na reklamę. Tam nikt nie "rzuca papierami" i nie odchodzi!

Poznasz nieznaną historię słynnego sportowca, który został mistrzem świata dzięki zmianie, jaką wprowadził nowy trener. Też tak możesz!

CELE

Zaskoczy Cię skandaliczny błąd legendarnego prezesa Forda, który kosztował go utratę pracy. To będzie przestroga dla Ciebie!

Przeczytasz o firmie, która przez nierealne cele zmuszała pracowników do oszustwa i niemal zbankrutowała! Tobie to nie będzie grozić. 

KOMUNIKACJA

Przeczytasz historię polskiego reportera, kiedy niemal stracił życie, gdyby nie jedna metoda komunikacji.  Zadziwi Cię jej prostota. 

Dowiesz się też, czego błędnie uczą na szkoleniach z komunikacji. Pochwalisz się swoją wiedzą na kolejnym szkoleniu.

PRODUKTYWNOŚĆ

Poznasz metodę produktywności, która przetrwała 100 lat. Dzięki niej zaczniesz kończyć pracę wcześniej, by więcej czasu spędzać z rodziną. 

Dowiesz się, jak zabrać się za trudne zadania, by wreszcie odhaczyć wszystko na swojej liście. 

ZARZĄDZANIE

Nauczysz się metod zarządzania legendarnego komendanta policji z Nowego Jorku. Skopiujesz je u siebie i staniesz się bardziej świadomym i odpowiedzialnym liderem!

ZJAWISKA PSYCHOLOGICZNE

Poznasz zaskakujące zjawiska psychologiczne, które odmienią Twoje podejście do zarządzania. Szybciej osiągniesz sukces i uszczęśliwisz swój zespół. Skrócisz drogę do bycia liderem, który zna się na ludziach. 


TYLKO 10 MINUT DZIENNIE

Każdą historię zgłębisz w mniej niż 10 minut dziennie. Oszczędzisz czas na czytaniu długich i nudnych poradników. Tutaj znajdziesz tylko konkrety, bez lania wody. 


OpinieKomu pomogą historie?


Pracownikom biurowym

Zabłyśniesz wśród kolegów z pracy. Będziesz lepiej dogadywać się z szefem, kolegami i rozpędzisz swoją karierę.   

Menedżerom

Z menedżera staniesz się prawdziwym i świadomym liderem. Szybciej zyskasz opinię kogoś, kto zna się na zarządzaniu ludźmi. 

Trenerom

Dodasz efekt "WOW" do każdego swojego szkolenia, dzięki dorzuceniu krótkiej historii z zaskakującą puentą.  


Wybierz najlepszą opcję cenową

e book cz 1

44 zł 99 zł

Część 1 to razem 120 stron inspirujących historii

e book cz 2

44 zł 99 zł

Część 2 to razem prawie 150 stron inspirujących historii

2 ebooki

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

79 zł 198 zł

Pakiet: część 1 i część 2. To razem aż 270 stron inspirujących i zaskakujących historii. Kupując w pakiecie, najwięcej zyskujesz!


Jak wygląda E-book od środka?

DOSTANIESZ PLIK PDF I PLIK EPUB. 

PRZECZYTASZ WYGODNIE NA TABLECIE I CZYTNIKUOpinie


WYSTAWIAM FAKTURY VAT

Po kliknięciu wciśnięciu pomarańczowego przycisku zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia. Po dokonaniu płatności w kilka sekund otrzymasz Fakturę VAT, którą wrzucisz w koszty firmy i oszczędzić na podatkach. 
FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Czy to papierowa, drukowana książka?

Nie. To książka cyfrowa, e-book. Po zakupie dostaniesz ode mnie link do pliku pdf oraz epub, które możesz otworzyć na komputerze, telefonie, tablecie albo czytniku. 

Czy mogę wziąć zakup na firmę?

Tal. Wystawiam faktury VAT. Do każdego zamówienia jest automatycznie wysyłana e faktura. Dostaniesz ją kilka minut po dokonaniu płatności. 

.