Poszerz swoje kompetencje, poznając genialne i wciągające historie wybitnych liderów oraz opisy niesamowitych, mało znanych badań naukowych, o których nie uczą w szkołach i zarządzaj skuteczniej


ZARZĄDZASZ ZESPOŁEM? 

Masz czasem kłopot z tym, jak zaangażować zespół, podnosić motywację, poprawiać wyniki, zarządzać lepiej sobą w czasie?

Zastanawiasz się, co sprawia, że niektóre zespoły działają w harmonii, osiągając wybitne wyniki, podczas gdy inne tkwią w stagnacji?

                                            

Wiesz, że potrzebujesz wiedzy, ale nie masz czasu na przydługie i nudne szkolenia, na których ciągle wałkują te same tematy?

                                            

Lubisz czytać, lubisz poznawać historie, ale nie wiesz, jak znaleźć na to czas, bo obowiązków wciąż za dużo?

Chcesz swoją wiedzę opierać na solidnych badaniach naukowych, na faktach, a nie na bzdetach, których niestety często uczą na szkoleniach przypadkowi "eksperci" od zarządzania?

                                            

Możesz poświęcić maksymalnie 10 minut dziennie, żeby czegoś konkretnego się dowiedzieć, ale bez lania wady i mydlenia oczy bezużyteczną teorią? 


Dlaczego powstał ten e-book?

> Jestem managerem i od 10 lat w swojej pracy pomagam managerom. Jestem praktykiem. 

> Wiem, że osoby, które dostają wymarzony awans na szefa, często zostają zostawione same sobie z ogromem zadań, targetów, e-maili, spotkań i problemów interpersonalnych, które trzeba na bieżąco rozwiązywać.

> Dodatkowe szkolenia, które oferuje firma, to kilka dni wyjętych z kalendarza, (praca i tak musi być później zrobiona), a często przekazywana wiedza to ciągle te same hasła i niepraktyczne, ogóle porady, których nie da się zastosować w praktyce. 

Jest miło i przyjemnie, ale czy nie można było spędzić tych kilkunastu godzin bardziej efektywnie? 

> Mimo szczerych chęci, manager często po prostu nie ma już czasu do szkolenia, rozwój, bo musi gasić codzienne pożary.

Dlaczego warto go mieć?

> Zebrałem w jednym miejscu historie najwybitniejszych przywódców, które poznałem po przeczytaniu ponad 100 publikacji, książek, artykułów i filmów. To ogromna oszczędność czasu dla Ciebie. 

> Dzielę się badaniami wybitnych psychologów społecznych. Opisuję przebieg i wynik eksperymentów, które prowadzili. Wnioski możesz od razu zastosować w codziennej pracy. To konkretna wiedza.

> Cenię Twój czas! Historie skróciłem do niezbędnego minimum, by lekko i szybko się z nimi zapoznać, miło spędzić czas i wyciągnąć wnioski. Zachowałem przy tym elementy fabuły, jak w książkach przygodowych. 

> Nie musisz się martwić, kiedy znajdziesz na to czas. Wystarczy, że codziennie, przy spienionej kawie poświęcisz 10 minut swojej przerwy od pracy

> Podobne historie czyta co tydzień ponad 22,000 managerów. Są zachwyceni tym pomysłem! 

> Cena e-booka jest na tyle niska, że nie musisz tracić czasu na proszenie firmy, szefa o dodatkowy budżet. Kosztuje tyle, co jedna pizza w sobotni wieczór

Domyślam się, że jak wielu managerów

❌ masz dosyć ciągłego narzekania zespołu, marudzenia o podwyżki   jednocześnie nie dając zbyt wiele od siebie

❌ nie chcesz więcej przenosić pracy do domu, bo ciągle tylko gasisz pożary 

✅ chcesz zbudować stabilny zespół, który pracuje w harmonii,            dowozi zadania na czas, bez konieczności ciągłego ich kontrolowania i sprawdzania, co robią

✅ potrzebujesz dobrej jakości wiedzy, konkretnych wskazówek i technik, potwierdzonych naukowo, że działają, ale jednocześnie nie chcesz przesiadywać dziesiątek godzin na szkoleniach i czytać setek książek, bo po prostu nie masz na to czasu

✅ chcesz błyskawicznie stworzyć zespół, w którym każdy bierze odpowiedzialność za swoją pracę, wie, co ma robić, nie przychodzi do szefa z każdą błahostką, bo potrafi rozwiązywać problemy i szukać rozwiązań

  JEŚLI TAK JEST, TO TEN E-BOOK

  SPADŁ CI Z NIEBA


  E-BOOK W FORMACIE PDF I EPUB

  O czym jest e-book "30 inspirujących historii" dla Managerów?

  120 stron  

  pełnych niezwykłych historii ludzi biznesu, nauki i kultury, które niosą ze sobą życiowe prawdy i ciekawostki. Żadnego lania wody. Same konkrety i fakty potwierdzone naukowo. 

  MOTYWACJA

  Poznasz m.in. historię powstania słynnej encyklopedii, wynalazek inżyniera GE czy tajemnicę sukcesu maratończyków z Kenii i tajemnice ich motywacji do pracy. Zastosujesz je w swojej pracy!

  PRZYWÓDZTWO

  Przeczytasz o firmie z USA, która dziennie dostaje setki CV bez wydatków na reklamę. Tam nikt nie "rzuca papierami" i nie odchodzi!

  Poznasz nieznaną historię słynnego sportowca, który został mistrzem świata dzięki zmianie, jaką wprowadził nowy trener. Też tak możesz!

  CELE

  Zaskoczy Cię skandaliczny błąd legendarnego prezesa Forda, który kosztował go utratę pracy. To będzie przestroga dla Ciebie!

  Przeczytasz o firmie, która przez nierealne cele zmuszała pracowników do oszustwa i niemal zbankrutowała! Tobie to nie będzie grozić. 

  KOMUNIKACJA

  Przeczytasz historię polskiego reportera, kiedy niemal stracił życie, gdyby nie jedna metoda komunikacji.  Zadziwi Cię jej prostota. 

  Dowiesz się też, czego błędnie uczą na szkoleniach z komunikacji. Pochwalisz się swoją wiedzą na kolejnym szkoleniu.

  PRODUKTYWNOŚĆ

  Poznasz metodę produktywności, która przetrwała 100 lat. Dzięki niej zaczniesz kończyć pracę wcześniej, by więcej czasu spędzać z rodziną. 

  Dowiesz się, jak zabrać się za trudne zadania, by wreszcie odhaczyć wszystko na swojej liście. 

  ZARZĄDZANIE

  Nauczysz się metod zarządzania legendarnego komendanta policji z Nowego Jorku. Skopiujesz je u siebie i staniesz się bardziej świadomym i odpowiedzialnym liderem!

  ZJAWISKA PSYCHOLOGICZNE

  Poznasz zaskakujące zjawiska psychologiczne, które odmienią Twoje podejście do zarządzania. Szybciej osiągniesz sukces i uszczęśliwisz swój zespół. Skrócisz drogę do bycia liderem, który zna się na ludziach. 


  TYLKO 10 MINUT DZIENNIE

  Każdą historię zgłębisz w mniej niż 10 minut dziennie. Oszczędzisz czas na czytaniu długich i nudnych poradników. Tutaj znajdziesz tylko konkrety, bez lania wody. 


  Opinie  Komu pomogą historie?


  Pracownikom biurowym

  Zabłyśniesz wśród kolegów z pracy. Będziesz lepiej dogadywać się z szefem, kolegami i rozpędzisz swoją karierę.   

  Menedżerom

  Z menedżera staniesz się prawdziwym i świadomym liderem. Szybciej zyskasz opinię kogoś, kto zna się na zarządzaniu ludźmi. 

  Trenerom

  Dodasz efekt "WOW" do każdego swojego szkolenia, dzięki dorzuceniu krótkiej historii z zaskakującą puentą.  


  To nie wszystko! 

  Oprócz e-booka z 30 historiami otrzymasz bezpłatnie 

  10 materiałów bonusowych o łącznej wartości 320 zł!

  To krótsze e-booki, do 10 stron każdy, z konkretnym wskazówkami, które jeszcze bardziej pomogą Ci w rozwoju managerskim. 


  e-booki


  Podsumowując

  Wybierz jeden z dwóch pakietów opisanych poniżej

  Część 1 E-booka "30 Inspirujących historii dla Managerów" - 120 stron

  10 materiałów bonusowych - krótkie e-booki z konkretnymi wskazówkami dla managerów: 

  - 7 interaktywnych gier do integracji zespołu

  - Dlaczego projekty się opóźniają?

  - Jak napisać CV na stanowisko managera?

     ...i inne

  44 zł 469 złł

  NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

  ✅ Część 1 i Część 2 E-booka "30 Inspirujących historii dla Managerów" - razem 60 inspirujących historii dla managerów  - łącznie 270 stron!

  10 materiałów bonusowych - krótkie e-booki z konkretnymi wskazówkami dla managerów:

  - 7 interaktywnych gier do integracji zespołu

  - Dlaczego projekty się opóźniają?

  - Jak napisać CV na stanowisko managera?

  - 12 technik budowania charyzmy

  - Jak wyjść z przepracowania?

  - Expose szefa - gotowy szablon

     ... i inne

  79 zł 618 zł


  Jak wygląda E-book od środka?

  DOSTANIESZ PLIK PDF I PLIK EPUB. 

  PRZECZYTASZ WYGODNIE NA TABLECIE I CZYTNIKU  Opinie


  WYSTAWIAM FAKTURY VAT

  Po kliknięciu wciśnięciu pomarańczowego przycisku zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia. Po dokonaniu płatności w kilka sekund otrzymasz Fakturę VAT, którą wrzucisz w koszty firmy i oszczędzić na podatkach. 
  FAQ

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


  Czy to papierowa, drukowana książka?

  Nie. To książka cyfrowa, e-book. Po zakupie dostaniesz ode mnie link do pliku pdf oraz epub, które możesz otworzyć na komputerze, telefonie, tablecie albo czytniku. 

  Czy mogę wziąć zakup na firmę?

  Tal. Wystawiam faktury VAT. Do każdego zamówienia jest automatycznie wysyłana e faktura. Dostaniesz ją kilka minut po dokonaniu płatności. 

  .