Niech zgadnę...

❌ Ciągle się nie wyrabiasz z pracą, chociaż harujesz od rano do nocy?

❌ Już nie pamiętasz co to wieczór, bez siedzenia przy laptopie albo bez myślenia o pracy?

❌ Masz czasem problem z prokrastynacją, czyli odkładaniem ważnych spraw na kiedy indziej, a później dręczą Cię wyrzuty sumienia, że nic nie jest zrobione?

Trafiłem?

SKĄD TO ZNAM?

Sam jestem przedsiębiorcą, managerem, ojcem, mężem... i u mnie też kiedyś tak wyglądał każdy dzień. A to nie tak powinno być.

➡️ Prowadzenie firmy powinno dawać satysfakcję, nie tylko pieniądze.

➡️ Praca na etacie powinna cieszyć, a nie być tylko źródłem stresu i niekończących się "deadline-ów", spotkań i niezamkniętej listy zadań.

➡️ Bycie ojcem, mężem oznacza znalezienie czasu w kalendarzu dla rodziny,  ale też czasu na swoje pasje i hobby, prawda?

Dlatego zapisz się na to szkolenie online

Opowiem o technikach, metodach, które pomogły mi uporać się ze stałym problemem braku czasu na wszystko!

Czego się dowiesz?

🔶 Porozmawiamy o naszej głowie i tym, co genetycznie blokuje nas przed byciem produktywnym

🔶 Pokażę Ci techniki automatyzawania codziennych czynności, żeby nie musieć codziennie zastanawiać się, co jest jeszcze do zrobienia

🔶 Poznasz matematyczne równanie na rozpraszanie z nauronauki - znajęc ten wzór zrozumiesz, dlaczego ciągle się rozpraszasz i że to wcale nie Twoja wina

🔶 Dowiesz się, czym Efekt Zeigarnik i jak wykorzystać to zjawisko, żeby poprawić własną produktywność

🔶  Nauczysz się 5 skutecznych technik asertywnego odmawiania

🔶 Pokażę Ci 7 genialnych aplikacji, które od razu sprawią, że twoja produktywność poszybuje w górę, jak rakieta

🔶Pokażę Ci najlepszą metodę ustalania priorytetów, nawet jeśli wszystko wydaje się być Ważne

🔶 Opowiem Ci o lifehackach produktywności, które pomogą Ci lepiej zarządzać Twoim dniem, przez co zaczniesz wreszcie wychodzić z pracy z poczuciem satysfakcji i zadowolenia

🔶 Poznasz naukowe wytłumaczenie motywów, które kierują naszymi działaniami i dam Ci wskazówki, jak tę wiedzę wykorzystać na swoją korzyść

🔶 Obiecują garść konkretów, przykładów i konkretnych technik, które wykorzystasz od razu, następnego dnia po szkoleniu

CO MÓWIĄ UCZESTNICY O MOICH SZKOLENIACH

Do startu szkolenia zostało:

00 sekund

Komu przyda się ten warsztat?

Menedżerom

Pozbędziesz się chaosu ze swojego dnia i zaczniesz mieć więcej czasu na zadanie strategiczne, zamiast ciągle gasić pożary.

Przedsiębiorcom

Skuteczniej ustalisz priorytety w firmie. Szybciej rozwiążesz palące problemy. Będziesz mieć firmę, a nie firma Ciebie!

Pracownikom biurowym

Przestaniesz odkładać sprawy na potem. Nauczysz się pracy w skupieniu. Pozbędzisz się rozpraszaczy.

Poza ogromną dawką wiedzy dostaniesz też 2 prezenty!

E-book

To krótki e-book, w którym znajdziesz najważniejsze triki produktywności, które zmienią Twoje podejście do zarządzania czasem.

Lista Aplikacji

To gotowa ściągawka z listą najlepszych aplikacji do poprawy codziennej produktywności.

W moich szkoleniach wzięło już udział ponad 12,000 osób!

CO MÓWIĄ UCZESTNICY?

"Wszystko dopięte było na tzw. ostatni guzik, łącze bez zarzutu, ;-), materiały konkretne, z jajem, z właściwym przekazem. Dla mnie ocena 10 na 5."

Kasia S.

Manager, Uczestniczka warsztatu

" Udany webinar, dobrze przygotowany i zgodnie z planem przeprowadzony. Dużo pracy włożone w przygotowanie kompleksowego szkolenia z zakresu prawidłowego sposobu komunikowania się w organizacji. Tzw. "must see/must learn" dla każdego, który chce świadomie, skutecznie i profesjonalnie rozwijać własne zespoły. Podziwiam samodyscyplinę w zgłębianiu zagadnienia i przygotowanie materiału w wielu aspektach."

Wojtek W.

Manager, Uczestnik warsztatu

"Mega ilość wiedzy i konkretu w tak krótkim czasie. Dawno nie byłem na tak treściwym warsztacie. Do tej pory firma wysyłała mnie na szkolenia, które trwały po 8 godz., a spokojnie można byłoby je skrócić do 3. Tutaj timing w punkt! Krótko i na temat. Zrobiłam masę notatek. będę praktykować"

Sylwia L.

Uczestniczka warsztatu

Do startu szkolenia zostało:

00 sekund

Ważne: Zapisz się, nawet jeśli nie możesz być na żywo tego dnia

Uczestnicy dostaną na maila nagranie szkolenia i wszystkie prezenty

5 sekund, po tym, jak klikniesz "Rezerwuję miejsce", wyślę Ci wiadomość. Otwórz swoją skrzynkę i kliknij przycisk potwierdzający zapis.

Upewnij się, że wiadomość nie wylądowała w folderze SPAM lub OFERTY

Pamiętaj, żeby potwierdzić zapis, wciskając przycisk w pierwszym mailu!

Zapisując się na szkolenie, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach lepszymanager.pl. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Szkoła Managera Marcin Masłowski z siedzibą w Krakowie (31-878) przy ul. Orlińskiego 5/135, NIP 8722270227. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

O CO NAJCZĘŚCIEJ PYTAJĄ UCZESTNICY PRZED ZAPISEM?

Czy to naprawdę jest za darmo?

Tak. Warsztat jest całkowicie darmowy.

Ile to trwa?

Przewiduję około 60-80 minut. Na końcu będą pytanie, więc trudno przewidzieć, ile ich będzie.

Co, jeśli nie mogę być tego dnia na żywo?

Najlepiej być na żywo, ale jeśli nie możesz, zapisz się, bo do wszystkich zapisanych wyślę mail z nagraniem i wszystkie prezenty.

.