Zacznij Rewolucję w Twojej pracy z Excelem! Zaoszczędź czas, zaskocz szefa i kolegów bez spędzania setek godzin na żmudnych szkoleniach

Koniec ze stresem, nadgodzinami i nudną pracą w Excelu. Makra są łatwiejsze do nauki, niż myślisz.

Wystarczy 15 min dziennie i odczarujemy mit, że to tylko wiedza zarezerwowana dla programistów

W kursie online Makra i VBA nauczysz się od zera pisać makra, czyli krótkie programy, które będą wykonywać pracę za Ciebie. Odzyskasz czas, nerwy, poprawisz jakość i staniesz się ekspertem w firmie! (UWAGA: wcale nie musisz być ekspertem od Excela, żeby znać makra)

3 pytania do Ciebie 😲

 1. Używasz często Excela i praca w nim zajmuje Ci za dużo czasu?

2. Brakuje Ci docenienia ze strony szefa i kolegów z pracy? Dobrze byłoby się wyróżnić i zwiększyć szanse na awans i podwyżkę?

3. Lubisz się rozwijać i być coraz lepszym w tym, co robisz, jednocześnie nie możesz pozwolić sobie na wielogodzinne szkolenia, bo praca, dom, dzieci?

Jeśli odpowiedź na któreś z nich brzmi TAK, chodź dalej...


Podobnie jak Ty, Excela używałem często. Kiedyś Pracowałem po godzinach, brakowało mi czasu na dom, na relaks. Często zdarzało mi się utknąć na pracy w Excelu, robiąc powtarzalne kalkulacje,  raporty, które wymagały naprawdę dużo klikania. Wiedziałem, że są jakieś makra, ale bałem się tego tknąć. Myślałem, że moja głowa tego nie ogarnie, że to za trudne.  Bardzo się pomyliłem.

Nie chciałem mieć ciągle poczucie marnowania czasu, który mógłbym poświęcić na coś naprawdę ciekawego.  

Podjąłem decyzję. Nauczę się tego!  12 lat temu to była żmudna nauka. Setki godzin na forum, YT, w książkach. Brak wsparcia, mentora. Wszystko robiłem sam. Nauczyłem się, ale zajęło mi to mnóstwo czasu.

Być może jesteś w podobnym miejscu, tyle że nie masz czasu, by poświęcić setki godzin na naukę przed komputerem?

Jeśli tak, to chodź dalej...


Przygotowałem profesjonalny kurs online Makra i VBA krok po kroku

w którym dzielę się swoim 12-letnim doświadczeniem.

Poprowadzę Cię za rękę i nauczę, jak automatyzować pracę w Excelu. W mniej niż 30 dni, poświęcając mniej niż 15 minut dziennie, nauczysz się pisać genialne makra. Pokażę Ci o wiele prostszy sposób na naukę, niż ten, przez który kiedyś sam przeszedłem.

Przekształcisz Excela w Twojego osobistego asystenta! 🧐

Dowiesz się:

- DLACZEGO w danym momencie stosować taki, a nie inny zapis kodu. Zrozumiesz ideę, zamiast bezmyślnie przeklepywać fragmenty kodu znalezione w internecie czy w czatach GPT.

- Jak pisać makra od NAJŁATWIEJSZYCH do coraz TRUDNIEJSZYCH, dzięki czemu materiał Cię nie przytłoczy i stopniowo będziesz czuć, że potrafisz więcej i więcej. 

...a ponadto:

Sprawisz, że rutynowe zadania będą działać nawet 1000 razy szybciej niż dotychczas, a poświęcisz tylko 15 minut dziennie na naukę. 

Całkowicie zautomatyzujesz generowanie raportów managerskich i pomożesz innym w swoim zespole


Zwiększysz szansę na awans i podwyżkę, bo będziesz jedyną osobą w dziale, która będzie potrafiła automatyzować pracę i oszczędzać roboczogodziny! Zaskoczysz nową wiedzą szefa i kolegów z biura!


Stworzysz proste rozwiązania do skomplikowanych problemów w Excelu, które napisze w 15 minut, bez pomocy programistów, technicznej wiedzy i drogich narzędzi. 

Nauczysz się pisać konkretne 3 aplikacje, które od razu praktycznie zastosujesz w swojej pracy. Wciśniesz tylko przycisk i pójdziesz na spienioną kawę. 


Zbudujesz własne funkcje i formuły na przykład do wyliczania stawki VAT, których nie ma w standardowej wersji Excela i będą one wykonywać skomplikowane kalkulacje za Ciebie.

Powiesz "Do widzenia!" żmudnej i ręcznej pracy w Excelu. Nigdy więcej "Copy-paste" 

Dostaniesz ponad 40 gotowych makr i aplikacji, które pisałem i stosowałem w praktyce przez ponad 12 lat. Oszczędzisz lata prób i błędów. 


Zbudujesz skomplikowane aplikacje od zera, nawet jeśli dziś kompletnie nie masz pojęcia, czym jest VBA. Po tym kursie to będzie dla Ciebie pestka.


Opinie uczestników

Przykład makra napisanego przez uczestnika kursu

Co jeszcze mówią inni?

opinia
opinie

O Programie

Jesteś gotów na przełom w Twojej pracy z Excel'em? Kurs "Makra i VBA Krok po Kroku" to Twoja szansa, aby przekształcić Excela w potężną TurboMaszynkę do Automatyzacji! To nie tylko kurs, to przepustka do świata, w którym żmudna praca staje się przeszłością.

Wyobraź sobie naciśnięcie jednego przycisku i... gotowe! Raporty produkcyjne generują się same, a Ty oszczędzasz godziny pracy. Tak, to możliwe dzięki nagranym lekcjom wideo, dostępnym zawsze, gdy tylko zechcesz.

Oto, Co Cię Czeka:

 1. Zrozumienie Języka VBA: Odkryj sekrety języka, który uczyni Cię magiem Excela.
 2. Automatyczne Raporty z Produkcji: Jedno kliknięcie, a raporty tworzą się same. Czas na kawę zamiast godzin przy komputerze!
 3. Narzędzie do Pomiaru Czasu Pracy: Zyskaj dostęp do precyzyjnych danych. Zobacz, ile naprawdę czasu zajmuje praca nad zadaniem – narzędzie, które już pomogło dziesiątkom zespołów.
 4. Analiza i Łączenie Plików Excela: Porzuć frustrację! Łącz pliki Excela w jeden spójny raport bez zbędnego stresu.
 5. Automatyzacja Powtarzalnych Zadań: Wyobraź sobie, jak odetchniesz z ulgą, gdy żmudna, powtarzalna praca zniknie z Twojego harmonogramu.
 6. Automatyczne Narzędzie do Faktur: Zakończ epokę ręcznego wypełniania faktur. Twój Excel będzie to robił za Ciebie!
 7. Błyskawiczne Wyszukiwanie Błędów w Raportach: Dzięki makrom, tysiące linii danych zostaną przeanalizowane bezbłędnie i błyskawicznie.
 8. Dowód na Obciążenie Pracy Pracowników: Pokaż szefowi rzeczywisty obraz pracy zespołu – bez zbędnych dyskusji.
 9. Automatyczna Aktualizacja Statusów w Projektach: Jeden magiczny przycisk i wszystkie dane są aktualne. Magia? Nie, to Twoje nowe umiejętności!
 10. Unikanie Błędów w Makrach i Edycja Cudzych Makr: Stań się tym, który naprawia, a nie tylko tworzy. Firmy szukają takich ludzi!

Twoja praca staje się łatwiejsza, szybsza i efektywniejsza. Daj sobie szansę na bycie bohaterem biurowym, który rozwiązuje problemy jednym kliknięciem. Zapisz się i zacznij tworzyć swoją przyszłość z "Makra i VBA Krok po Kroku". To nie tylko kurs – to inwestycja w Ciebie!

Co otrzymujesz?

100+ praktycznych lekcji wideo

Krótkie i ułożone w sensownej kolejności lekcje wideo, z których dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, by zacząć pisać własne programy w Excelu. To ponad 10 godzin materiałów! Zalogujesz się, kiedy CI wygodnie, bez konieczności umawiania się na konkretne godziny. 

Pliki i szablony

W kursie znajdziesz pliki i materiały do pobrania. Od razu przetestujesz wiedzę w praktyce! Zgodnie z zasadą: Minimum teorii, maksimum praktyki. 

Aż 3 materiały bonusowe!

Materiał bonusowy to zestaw 40 gotowych do użycia makr (z komentarzami ułatwiającymi ich modyfikację) zestaw fiszek, wzrok odpocznie, a nadal będziesz mógł się uczyć oraz aplikacja Work Timer - gotowe narzędzie do pomiaru czasu pracy, dzięki któremu zabłyśniesz w firmie.

Konkretne kompetencje

Aż 1,2 miliarda użytkowników* korzysta z MS Office, w tym z Excela. Dzięki temu kursowi zdobędziesz unikatowe kompetencje na rynku pracy. Będziesz bardziej pożądanym pracownikiem i zwiększysz szansę na podwyżkę i lepsze zarobki. Szybciej pójdzie Ci z nauką innych języków programowania, jak Python czy język zapytań SQL.

*https://expandedramblings.com/...

Moje wsparcie i dostęp do zamkniętej grupy

Pomogę Ci, gdy utkniesz w trakcie, ale oprócz tego poznasz innych specjalistów, którzy mają te same problemy, co Ty. Zadasz pytanie, wymienisz się kodem makr, szybciej rozwiążesz problemy. Nie stracisz za dużo czasu, jeśli gdzieś utkniesz. 

Dostęp na 365 dni lub Dożywotni!

Płacisz jeden raz, a dostęp do kursu, razem z aktualizacjami otrzymujesz na rok (przedłużasz za 20% początkowej ceny) albo dożywotnio. Możesz do kursu wrócić w dowolnym momencie, nawet jeśli dziś nie masz czasu, by przejść przez całość. 

No dobrze. Ale co tak w praktyce będę z tego mieć?

Świetne pytanie! Pozwól, ze zrobimy małą symulację... 

Załóżmy, że w 10-osobowym zespole co miesiąc są wykonywane trzy podobne raporty z wynikami sprzedaży, analizą produktów i zestawieniem finansowym. 

W sumie te trzy raporty zajmują 8 godzin pracy każdej osobie. W sumie 10 x 8 godz. = 80 godzin. 

Możliwe? Możliwe. 

Analizujesz każdy z plików. Piszesz Makro. Testujesz. Uruchamiasz. Bam! 

Cała praca zajmuje teraz łącznie mniej niż 1 godzinę (Tak! Makra działają z turboprędkością. Naprawdę!)

80 godzin x 50 zł/godz (średnio) = 4000 zł! A w skali roku oszczędzasz 

48 000 zł!! 

Cena kursu to niewiele ponad 1% tej kwoty!

Ta inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz. 

Obejrzyj film i zobacz kilka konkretnych przykładów makr, których się nauczysz

Przykładowe lekcje

Dlaczego ten kurs VBA jest lepszy, niż inne na rynku?

Ten kurs jest dostosowany do realnego świata biznesu i jest poparty prawdziwymi przykładami z biura. Większość kursów, jakie przerabiałem, nie miały w sobie ŻADNYCH realnych przykładów z biura, biznesu,  przez co nie do końca wiedziałem, jaki konkretny problem mogę rozwiązać, ucząc się kolejnego elementu VBA. 

Nie widziałem, gdzie w praktyce mogę zastosować poznane zagadnienie. Tutaj jest zupełnie inaczej. Jestem praktykiem, nie teoretykiem

Opinie uczestników🤩

Agenda kursu

Moduł 1

Wstęp

 1. Wprowadzenie
 2. Czego nauczysz się w tym kursie?
 3. Co to jest VBA?
 4. Jak zacząć pisać makra? Karta Deweloper
 5. Twoje pierwsze Makro - Edytor VBA
 6. Formaty plików i bezpieczeństwo przy zapisywaniu makr
 7. Jak uruchomić makro na 7 różnych sposobów?
 8. Programowanie obiektowe i hierarchia obiektów
 9. Pierwsze kroki w edytorze VBA
 10. Pierwsze kroki w edytorze VBA - c.d.
 11. Pierwsze kroki w edytorze VBA - komentowanie i kilka zasad
 12. Odwołania względne i bezwzględne

Moduł 2

Odwołania i zaznaczanie zakresów

 1. Właściwość Cells
 2. Obiekt Range
 3. Zaznaczanie całych kolumn i wierszy
 4. Kopiowanie danych między arkuszami
 5. Jak znaleźć pierwszy pusty wierszy
 6. Jak znaleźć pierwszą wolną kolumnę?
 7. WYZWANIE 1 - Zbudowanie prostej bazy danych
 8. Jak zrobić to zadanie lepiej?
 9. Szukanie ostatniego pełnego wiersza - inny sposób (xlDown)
 10. Elastyczne zaznaczanie całego zakresu - pozyskiwanie adresu komórki
 11. Jak znaleźć komórkę z określonym tekstem lub wartością?
 12. Odwołania względem innej komórki
 13. WYZWANIE 2 - Offset
 14. Rozwiązanie WYZWANIA 2

Moduł 3

Zmienne

 1. Zmienne - czyli jak przechowywać skarpetki?
 2. Deklarowanie zmiennych 
 3. Typy zmiennych 
 4. Czy zawsze musisz deklarować zmienne?
 5. Jak nie zapomnieć o deklarowaniu zmiennych? - Option Explicit
 6. Zmienne obiektowe
 7. Widoczność zmiennych między różnymi makrami
 8. Jak zadeklarować zmienną na stałe?  Const
 9. WYZWANIE 3 - Jak automatycznie wypełniać fakturę?
 10. Rozwiązanie WYZWANIA 3

Moduł 4

Komunikacja z użytkownikiem

 1. Jak pogadać z Excelem? 
 2. Rodzaje komunikatów
 3. Message Box - komputer coś chce Ci powiedzieć
 4. Input Box - odpowiedz na pytanie komputera
 5. Input Box i Message Box razem

Moduł 5

Pierwszy automatyczny raport

 1. Wprowadzenie
 2. Rozdzielanie tekstu do kolumn
 3. Dopasowanie szerokości kolumn i wierszy
 4. Zmiana formatu daty + WYZWANIE 4
 5. Wprowadzanie formuł w kodzie
 6. Przeciąganie formuł w arkuszu
 7. Liczenie dni roboczych uwzględniając święta
 8. WYZWANIE 5 - Dopisz brakujące formuły
 9. Kolorowanie, formatowanie komórek i ich zawartości
 10. Sortowanie danych statycznie i dynamicznie
 11. Sortowanie zagnieżdżone (na dwóch kolumnach) + WYZWANIE 5
 12. Filtrowanie danych w kolumnie 
 13. Sposoby na kopiowanie i wklejanie danych 
 14. Jak usuwać dane?
 15. WYZWANIE 6 - Stworzenie listy zadań

Moduł 6

Podejmowanie decyzji

 1. Podejmowanie podstawowych decyzji - IF
 2. Zagnieżdżanie instrukcji IF i rodzaje operatorów
 3. Sprawdzanie większej ilości warunków AND OR
 4. Użycie MsgBox do podejmowania decyzji
 5. Użycie InputBox do podejmowania decyzji
 6. Podejmowanie decyzji przy wielu opcjach - Select Case
 7. WYZWANIE 7

Moduł 7

Pętle

 1.   Czym są pętle - czyli jak znaleźć ulubione skarpetki?
 2.  Pętla For Each 
 3. Pętla For Each - Przykład 1 
 4. WYZWANIE 8
 5. Pętla For Each - Przykład 2
 6. Pętla For
 7. Jak zbudować tabliczkę mnożenia?
 8. Pętla For - skakanie co dwa lub więcej kroków (Step)
 9. Jak usuwać puste wiersze z zakresu danych?
 10. Usuwanie pustych wierszy - przykład z Call Center
 11. Pętle Do While Do Until i Pętle nieskończone
 12. Wychodzenie z pętli wcześniej - Exit For
 13. WYZWANIE 9

Moduł 8

Praca na wielu plikach Excela

 1. Jak otworzyć plik Excela z poziomu edytora VBA?
 2. Sprawdzamy czy plik o danej nazwie istnieje w folderze
 3. Jak ręcznie wskazać, który plik otworzyć w folderze?
 4. Jak ułatwić sobie pracę na plikach? - Przypisywanie zmiennych
 5. Tworzenie i zapisywanie nowego skoroszytu
 6. Zamykanie i zapisywanie skoroszytu
 7. Zamykanie wszystkich otwartych plików oprócz aktywnego
 8. WYZWANIE 10
 9. Praca na arkuszach 
 10. Dodawania nowych arkuszy, zmienianie nazw, ustalanie pozycji
 11. Kopiowanie, usuwanie arkuszy
 12. Magiczny sposób na ukrycie zakładek przed innymi
 13. Jak ukryć wszystkie zakładki naraz?
 14. Jak zablokować możliwość edycji naszego pliku przez innych

Moduł 9

Funkcje

 1. Czym jest funkcja?
 2. Funkcje tekstowe - Trim, Len, Mid, Right, Replace, Len
 3. Funkcje informacyjne - IsEmpty, IsError, IsNumeric
 4. Funkcje czasu i daty - TIme, Now, Date, WeekDay
 5. Inne rodzaje funkcji
 6. Jak napisać własną funkcję?

Moduł 10

Jak radzić sobie z błędami?

 1. Wprowadzenie i Syntax Error
 2. Compile Error - Błędy kompilacji
 3. Runtime Error - Błędy czasu wykonywania
 4. Metody na błędy - On Error Resume Next
 5. Metody na błędy - On Error Go To Line
 6. Metody na błędy - On Error Go To -1
 7. Metody na błędy - On Error Go to - Praktyczny przykłąd

Materiał Bonusowy!

Licznik do pomiaru czasu pracy

 1. Jak działa aplikacja Timer?
 2. Projektowanie wyglądu aplikacji
 3. Czym są formanty?
 4. W jaki sposób są rejestrowane dane?
 5. Pole wyboru 
 6. Jak działa licznik od środka?
 7. Budowa licznika - Krok 1 
 8. Budowa licznika - Krok 2
 9. Budowa licznika - Krok 3
 10. Budowa licznika - Krok 4
 11. Budowa licznika - Krok 5

WAŻNE: Kurs możesz przejść w dowolnym momencie. Jeśli nie masz możliwości zacząć teraz, to zacznij w dogodnym dla siebie momencie. Nie musisz rozpoczynać kursu zaraz po zakupie.

3 Praktyczne Materiały Bonusowe!

40 gotowych makr do zastosowania w pracy biurowej. Zobaczysz, jak inni rozwiązali dany problem i oszczędzisz czas. 

Fiszki do samodzielnego wydruku do nauki makr i VBA - Twój wzrok odpocznie od monitora, a nadal będziesz w stanie uczyć się makr!

Aplikacja WORK TIMER czyli rozbudowane makro, które ułatwi pomiar czasu pracy nad konkretnymi zadaniami. Ułatwisz sobie podejmowanie biznesowych decyzji! 

   Zanim pokażę Ci cenę, zobacz, co dostajesz kupując kurs


   Równowartość dwudniowego, stacjonarnego szkolenia z pisania Makr

   wartość

   Dostęp na rok lub dożywotni do wszystkich materiałów, filmów (100+) i instrukcji. Możesz wielokrotnie przejść przez materiał i robić powtórki

   wartość

   Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy kursu “Makra i VBA Krok po Kroku"

   wartość

   Możliwość zadawania pytań do prac domowych i zadań w kursie. Jeśli "utkniesz", pomogę

   wartość

   Fiszki do druku, dzięki którym możesz uczyć się Makr nie tylko przy komputerze

   wartość

   Gotowa aplikacja "Work Timer" wraz z intrukcją obsługi, której możesz użyć np. do pomiaru czasu nad zadaniami w zespole

   wartość

   40 gotowych makr do pobrania

   wartość

   Dostęp do rozwiązań zadań z kursu innych uczestników

   wartość

   995 PLN brutto 


   Dostęp na rok 

   (później przedłużasz na kolejny rok za 97 PLN)

   1195 PLN brutto

   Dostęp DOŻYWOTNI

   (korzystam, ile chcę, kiedy chcę, już zawsze)

   Autor kursu

   Marcin Masłowski

   Zawodowo: Pasjonat ciągłego doskonalenie, automatyzacji i ExcelaOd ponad 10 lat manager, konsultant biznesowy i trener pomagający managerom w transformacji i doskonaleniu procesów biznesowych. Związany z największymi instytucjami finansowymi na świecie. Wykładowca Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Autor bloga i podcastu LepszyManager.pl

   Będziesz w dobrych rękach. W jego kursach wzięło już udział prawie 2000 managerów. W salach szkoleniowych przeszkolił ponad 800 osób. (w kraju i za granicą). Od 10 lat pisze Makra w Excelu, które przyspieszają i poprawiają jakość w procesach biurowych oraz uczy jak tworzyć własne programy w Excelu. Napisał ponad 500 makr, które są wykorzystywane w kilkunastu krajach. 

   Certyfikat i kursy: Wnioskowanie Statystyczne i Analiza Danych, Lean Six Sigma Black Belt, Process Improvement, AgilePM Practitioner, PRINCE2 Practitioner

   Uczelnie: University of Cambridge, Duke University, Krakowska Szkoła Biznesu, Wyższa Szkoła Bankowa, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 

   Pracownicy tych firm skorzystali już z tego programu:

   Przykład makra stworzonego przez Damiana (uczestnika kursu)

   Opinie uczestników o moich kursach

   Z innych moich kursów skorzystało już ponad 1000 managerów i specjalistów

   WAŻNE: To byłoby fajne, ale kursu nie musisz zacząć przerabiać od razu po zakupie. Nie zobowiązujesz się do żadnego harmonogramu. Możesz go robić, kiedy chcesz i w swoim tempie. Na przejście przez kurs masz aż 365 dni albo o wiele więcej czasu! 

   W kursie zaszyłem aż 7 technik pamięciowych, które pozwolą Ci szybciej przyswoić poznany materiał

   Stosują je osoby, które słyną z szybkiego przyswajania dużych ilości materiału. Sam korzystam z nich od wielu lat, dzięki czemu zdobywanie kolejnych certyfikatów i kończenie kolejnych studiów podyplomowych i kursów przychodzi mi znacznie łatwiej. 

   Po ukończeniu kursu otrzymasz elektroniczny certyfikat w formacie pdf 

   certyfikat

   Nic nie ryzykujesz!

   20-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

   Nie mam wątpliwości, że udział w kursie da Ci ogromną wartość i sprawi, że będziesz w stanie pisać własne aplikacje i programy, dzięki którym Twoja praca w Excelu będzie wykonywać się sama. Dlatego oferuję Ci 20‑dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (liczoną od dnia udostępnienia pierwszego modułu). Jeżeli kurs Makra i VBA Krok po Kroku z jakiegokolwiek powodu nie spełni twoich oczekiwań, oddam ci całą zapłaconą za niego kwotę. Bez żadnych haczyków.

   Chcesz, by firma zasponsorowała Ci szkolenie i potrzebujesz oferty na piśmie?

   Nie ma sprawy! Przygotowałem wszystko.

   Pobierz ofertę klikając w przycisk, wyślij szefowi do zaakceptowania i do dzieła!

   Czy ten kurs jest dla Ciebie?

   Niekoniecznie, jeśli:

   X na co dzień w swojej pracy nie korzystasz z Excela 

   X korzystasz z MacBooka, niestety pisanie makra w Excelu na Macu jest kłopotliwe

   X bardzo dobrze znasz VBA i jesteś programistą 

   X nie lubisz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, które mogą pomóc Ci w awansie 

   Zdecydowanie tak, jeśli:

   >  jesteś managerem, specjalistą lub analitykiem, który na co dzień korzysta z Excela

   >  chcesz wejść na najwyższy poziom znajomości Excela i rozwinąć swoją karierę w firmie

   > chcesz przyspieszyć swoją codzienną pracę poprzez automatyzację rutynowych zadań

   > chcesz pomóc innym w automatyzacji ich pracy i stać się ekspertem w zespole z unikatowymi kompetencjami

   > chcesz zostać zauważonym i wyróżnionym przez swój zespół i swojego szefa

   Czy jest inna droga?

   Jasne, że tak. Pozwól, że opiszę Ci drogi alternatywne.

   Forma

   Nie dołączasz do programu

   Kupujesz szkolenie stacjonarne, organizujesz urlop, dojazd i całą logistykę albo spędzasz godziny na wertowanie internetu w poszukiwaniu darmowych materiałów. Tracisz czas i nie wiesz, czy te materiały będą wysokiej jakości i dostosowane do konkretnych, managerskich potrzeb. 

   Forma

   Dołączasz do programu

   Masz dostęp do wiedzy i wygodnych materiałów wideo 24 h na dobę. Materiały są zbudowane na konkretnych biurowych przykładach, z którymi mierzą się managerowie.  W każdej chwili możesz do nich wrócić, przerobić lekcje kilkakrotnie, jeśli tylko potrzebujesz. Możesz korzystać z dowolnego miejsca. Wystarczy podłączenie do internetu.

   Cena

   Nie dołączasz do programu

   Kupujesz kurs w firmie szkoleniowej. Płacisz przynajmniej 3 razy tyle, bez możliwości zwrotu i bez gwarancji, że kurs spełni Twoje oczekiwania.

   Cena

   Dołączasz do programu

   Oszczędzasz sporo gotówki, płacisz tylko 495 zł za dostęp do ponad 100 filmów i wszystkich aktualizacji na rok lub 695 zł i korzystasz dożywotnio. Otrzymujesz 20-dniową gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

   Czas

   Nie dołączasz do programu

   Tracisz czas firmowy i prywatny na naukę VBA. Wertujesz internet, żeby dowiedzieć się jak najwięcej, bez żadnej gwarancji, że poświęcony czas przerodzi się w konkretne efekty. Sam tego próbowałem, ale dopiero, kiedy zapłaciłem za kilka szkoleń, zacząłem widzieć realne efekty. 

   Czas

   Dołączasz do programu

   Oszczędzasz dziesiątki godzin i dostajesz gotowe, sprawdzone rozwiązania, które sprawdziły się u moich klientów na przełomie ostatnich kilkunastu lat. Przykłady są dostosowane do konkretnych potrzeb managerów.  

   Najczęstsze pytania

   Jak długo mam dostęp?

   Dostęp do platformy masz na 365 dni, ale po 12 miesiącach możesz przedłużyć dostęp za 20% pierwotnej ceny na kolejny rok. Możesz też wykupić dostęp dożywotnio. Zawsze możesz wrócić do materiałów. Nawet jeśli teraz nie masz czasu, żeby przejść przez cały kurs, możesz to zrobić w dogodnym dla siebie terminie. 

   Mam teraz za dużo na głowie. Nie wiem czy znajdę czas

   Kursu nie musisz rozpoczynać od razu po zakupie. Możesz go zacząć, kiedy zechcesz w ciągu najbliższego roku. Nie zobowiązujesz się do żadnych spotkań online. To kurs wideo, dlatego otrzymujesz dostęp do platformy, gdzie umieszczone są wszystkie lekcje.  Możesz je przerabiać w dowolnym czasie. Możesz np. kupić dostęp teraz i rozpocząć przechodzenie przez lekcje za miesiąc czy dwa.

   Nie wiem, czy mi ten kurs pomoże i czy VBA nie będzie dla mnie za trudne.

   Lekcje są przygotowane w taki sposób, by materiał przyswoił każdy, nawet jeśli nie jest teraz ekspertem od Excela. Pamiętaj też, że możesz zapłacić za dostęp i przez pierwsze 20 dni przetestować, czy kurs Ci odpowiada. Jeśli w ciągu pierwszych 20 dni uznasz, że kurs nie wniósł kompletnie nic nowego do Twojego życia, to oddam Ci całość zapłaconej kwoty. 

   Czy mogę dostać fakturę?

   Tak. Kupując kurs system wygeneruje dla Ciebie elektroniczną fakturę VAT, którą możesz wziąć "na firmę". Pamiętaj tylko o podaniu danych swojej firmy w formularzu rejestracji.

   W jaki sposób będę korzystał z kursu?

   W momencie dokonania zakupu, dostaniesz ode mnie mail z hasłem i linkiem do platformy online, w której umieszczone są wszystkie lekcje wideo i materiały. Możesz z niej korzystać z dwóch różnych urządzeń. Z platformy możesz ściągnąć wszystkie materiały i pliki. Nie możesz natomiast ściągać filmów wideo. 

   Jak mogę zapłacić?

   Dostępne są różne, elektroniczne formy płatności: szybkie przelewy bankowe, BLIK, PayPal, Karta Kredytowa, portfele elektroniczne. Są też dostępne Raty. 

   Jakich narzędzi potrzebuję aby odbyć kurs?

   Potrzebujesz tylko połączenia z internetem i programu MS Excel, wersja od 2007 w górę. :)

   Czy od razu mam dostęp do całości kursu?

   Tak. Masz dostęp do 123 filmów, plików, szablonów, materiałów. 

   Czy mogę liczyć na zniżkę, jeśli zamawiam więcej dostępów?

   Przy zakupie grupowym (powyżej 7 osób), np. dla całego zespołu albo wszystkich managerów w Twojej firmie jest możliwy rabat. Natomiast zazwyczaj wystawiam jedną zbiorczą fakturę na firmę. Co do ceny proszę o kontakt indywidualny na maila marcin@lepszymanager.pl

   Kiedy będzie następna edycja kursu?

    Następna edycja dopiero jesienią, ale cena będzie już wyższa. 

   Czy w trakcie kursu mam kontakt z trenerem?

   Jeśli będziesz mieć pytania, to najlepiej zapisz je w komentarzu pod konkretnym filmem (wtedy i inni skorzystają na odpowiedzi na pytanie). Odpowiadam na każde pytanie i miarę możliwości staram się pomóc, jeśli ktoś "utknie" na danym zagadnieniu. Na pytania odpowiadam w komentarzu pod filmem lub mailowo. 

   Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

   Tak. Osoby, które ukończą minimum 80% lekcji i odpowiedzą poprawnie na pytania w trakcie kursu, otrzymają elektroniczny certyfikat ukończenia kursu w formacie pdf. 

   Co, jeśli nie mam dostępu do MS Excel?

   W ramach kursu nie dostajesz licencji na MS Excel. Program MS Excel musisz zakupić we własnym zakresie. Jeśli korzystasz z Maca, lepiej nie kupuj kursu, trudno jest korzystać z Makr na Macu. 

   Masz jakieś pytanie dotyczące kursu?

   Napisz do mnie!

   .